Ana sayfa

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Merhaba George- Umarım seninle her şey yolundadır. Son siparişe yardımcı olduğunuz ve bize bu kadar çabuk ulaştığınız için teşekkür ederiz. Çok yardımcı oldu.

—— Patrick

Bu şişeleri, hem günlük kullanımda hem de seyahat için kendi cilt bakımı ve kozmetik ürünlerimi depolamak için kullanmak üzere satın aldım.

—— Katie

Bunlar zamanında ve mükemmel durumda geldi. Benim için kesinlikle muhteşemler. Resimde tasvir edildiği gibi görünüyorlar.

—— Monique

Çok güzel şişeler. Onları ev yapımı losyonlar, köpük banyosu ve duş jelleri için kullandım.

—— Jessica

Ben sohbet şimdi
qc profili
Her üretim süreci için QC personelimiz var, şişe kalitesinden sorumlu olacaklar. İkincisi, müşteriler göndermeden önce QC yapmak için üçüncü bir parça sorabilir.

Proje yönetim ekibimiz, deneyimli hesap yöneticileri, özel bir ürün lansman ekibi ve mühendisler ve üretim yöneticileri ile sürekli, gerçek zamanlı iletişim sağlayan kalite kontrol ve lojistik personelinden oluşmaktadır.

Proje yönetim ekibimizin, ambalaj üretiminin daha karmaşık ayrıntılarına eğilmeleri konusunda yoğun bir vurgu yapmaktayız. Böylelikle, üretim sürecinde ortaya çıkmadan önce, bilinçli danışma sağlayabilir ve sorunları tespit edebilir ve çözebilirler.

Proje yaşam döngüsünü tam olarak anlamalarına yardımcı olmak ve beklentileri her aşamada belirlemelerine yardımcı olmak için müşterilere detaylı Gantt grafikleri ve proje aşamaları sağlıyoruz.

Proje yönetimi yaklaşımımızı, müşterilerimize en uygun şekilde çalışmak için özelleştiriyoruz. Sık sık, ayrıntılı güncellemeler ister projenizin tamamen kontrol altında olduğunun bilinmesinden memnuniyet duyarsınız, size bilgi verdiğinizden ve tavsiye verdiğinizden emin oluruz.

Sonunda bulduğunuz paket hakkında yaptığınız takım hakkında iyi hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. UKPACK'in zamana göre test edilmiş proje yönetimi yaklaşımı, sizden emin olmanızı sağlar.

Sertifikalar
 • Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Company QC

  Sayı:20140011

  Yayımlanma tarihi:2014-01-13

  Bitiş tarihi:2019-07-15

  Kapsam/Aralık:airless bottles

 • Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:Internal QC

  Sayı:20140011

  Yayımlanma tarihi:2014-02-04

  Bitiş tarihi:2020-09-17

  Kapsam/Aralık:Acrylic lotion bottles

İletişim bilgileri
Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. LU

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)