Kalite kontrol

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Kalite kontrol

Her üretim süreci için QC personelimiz var, şişe kalitesinden sorumlu olacaklar. İkincisi, müşteriler göndermeden önce QC yapmak için üçüncü bir parça sorabilir.

Proje yönetim ekibimiz, deneyimli hesap yöneticileri, özel bir ürün lansman ekibi ve mühendisler ve üretim yöneticileri ile sürekli, gerçek zamanlı iletişim sağlayan kalite kontrol ve lojistik personelinden oluşmaktadır.

Proje yönetim ekibimizin, ambalaj üretiminin daha karmaşık ayrıntılarına eğilmeleri konusunda yoğun bir vurgu yapmaktayız. Böylelikle, üretim sürecinde ortaya çıkmadan önce, bilinçli danışma sağlayabilir ve sorunları tespit edebilir ve çözebilirler.

Proje yaşam döngüsünü tam olarak anlamalarına yardımcı olmak ve beklentileri her aşamada belirlemelerine yardımcı olmak için müşterilere detaylı Gantt grafikleri ve proje aşamaları sağlıyoruz.

Proje yönetimi yaklaşımımızı, müşterilerimize en uygun şekilde çalışmak için özelleştiriyoruz. Sık sık, ayrıntılı güncellemeler ister projenizin tamamen kontrol altında olduğunun bilinmesinden memnuniyet duyarsınız, size bilgi verdiğinizden ve tavsiye verdiğinizden emin oluruz.

Sonunda bulduğunuz paket hakkında yaptığınız takım hakkında iyi hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. UKPACK'in zamana göre test edilmiş proje yönetimi yaklaşımı, sizden emin olmanızı sağlar.

Almak Havasız Şişeler Kozmetik & Kozmetik Krem Kavanozlar şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

 • Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.
  Standart: Company QC
  Sayı: 20140011
  Yayımlanma tarihi: 2014-01-13
  Bitiş tarihi: 2019-07-15
  Kapsam/Aralık: airless bottles
  Tarafından verilen:
 • Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd.
  Standart: Internal QC
  Sayı: 20140011
  Yayımlanma tarihi: 2014-02-04
  Bitiş tarihi: 2020-09-17
  Kapsam/Aralık: Acrylic lotion bottles
  Tarafından verilen:
İletişim bilgileri