Ana sayfa

Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Şirket Kısa Tanıtım:

Shaoxing Haojin Plastic Co, Ltd, Shangyu City, Zhejiang Eyaleti, tasarım ve yüksek kaliteli kozmetik, güzellik ve cilt bakım ürünleri için plastik ambalaj kapları her türlü imalat konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır.

Haojin birinci sınıf standart atölye, iyi fabrika yerleşimi ve bir grup taahhüt edilen teknik personelin ve üretim sisteminin kapsamlı kalite güvencesinin bir takımını oluşturan gelişmiş üretim ekipmanlarına sahiptir ve müşterilerin tasarım gereksinimlerine göre tamamlanabilir Aynı zamanda, tam otomatik serigrafi, sıcak damgalama, ultrasonik kaynak, vakum kaplama, UV kaplama, mat yüzey işleme ve diğer özel teknoloji sağlamak mümkün, geliştirme, kalıp imalatı, enjeksiyon kalıplama, plastik ambalaj şişeleri.

İyi kaliteyi sağlamak için, pompa için otomatik kaçak dedektörü gibi denetim aracıyla bağımsız QC departmanı ile donatıldı. İyi eğitimli QA / QC personeli fabrikamızda iyi bir performans gösterdi. Etkin yönetim altında,% 70 ürünler Avrupa, Kuzey Amerika, Kore ve Japonya vb ihraç edilmektedir, geri kalanı yerel pazara.

Haojin her zaman müşterilerinin yeni fikir ve gereksinimlerini dikkate alarak gerçek örnekleri ve seri üretime aktarmaya yardımcı olur. İyi niyet ve pratik tavır prensibiyle çalışıyor, başkalarından öğreniyor ve adım adım iyileştirme yapıyoruz. Sürekli çabalarımız, müşterilerimizin pazarlarında daha fazla kazanmalarına yardımcı olacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : COSMOPACKS

No. Çalışanları : 120~150

Yıllık satış : 5Million-8Million

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shaoxing Shangyu Haojin Plastic Co., Ltd. Sertifikalar