haber

January 11, 2020

2020 Vizyonu

Cosmopacks kozmetik Ambalaj için toptan güzellik malzemeleri küresel, tam hizmet sağlayıcısıdır.

Geniş envanterimizde güzellik uzmanları için yüksek kaliteli havasız şişe ve losyon şişeleri bulunmaktadır. Uygun bir yerde, akrilik kavanozlar, akrilik loyion şişeleri, akrilik havasız şişeler ve yüksek standartları karşılayan daha birçok ürün sunuyoruz. Aslında, firmamız daha kozmetik ambalaj ilerlemek için kurulmuştur. Biz profesyonel sınıf plastik ve seçici alıcı desteklemek için tasarlanmış ambalaj malzemeleri var.

Bizim stok salon malzemeleri rekabetçi fiyatlarla akrilik kavanoz, akrilik losyon şişeleri ve akrilik havasız şişeleri içerir. Ayrıca profesyonel ambalajlar için havasız şişeler ve daha fazlası gibi geniş bir lüks şişe sunuyoruz. Havasız şişelerimiz harmanlamadan finisaja kadar uzman teknik.

Güleryüzlü müşteri uzmanlarımız havasız şişeler hakkında bilgi sahibidir. Güzellik endüstrisi için taşıyoruz.

Örneklerle size yardımcı olmaya hazırlar. Ambalajlama tedarikçisi olarak, profesyonel talepleri karşılamak için çok sayıda ürünümüz var - akrilik kavanozlar, akrilik şişeler ve akrilik havasız şişeler ve daha fazlası.

Profesyonel bir makyaj sanatçısı, tırnak teknisyeni, kozmetik üreticisi, spa veya salon sahibi olun, sizi bir numune talep etmeye, sipariş vermeye, katalog talep etmeye veya bugün daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz!

İletişim bilgileri